Anna Koptíková
Rodinné focení

Honzu jsme si vybrali po předchozím doporučení našich přátel, kteří byli z jeho práce nadšeni a my jejich zkušenost můžeme jenom potvrdit. Ač jsme se fotili venku a s půlročním miminkem, takže tu byla jistá náročnost focení, Honza vše zvládal skvěle. Měl s námi a hlavně s malým trpělivost, přesně dokázal popsat, co po nás chce tak, aby to lahodilo fotografovu oku a my pak měli nádherné fotky a památku na celý život. V budoucnu nebudeme váhat a pro další rodinné focení je Honza naší jasnou volbou, doporučujeme všemi deseti!

Ukázka

IVETA KOTRHONZ
Rodinné focení

Na Honzovi je vidět, že ho focení lidí baví. Strávil s námi cca 2 hodiny a naše malé děti s tím neměly absolutně problém. Netlačil totiž na pilu a když děti přestaly spolupracovat, udělal pauzu a po chvilce začal opět nenápadně fotit, takže zaznamenal moc hezké a nenucené momentky. Dodání výsledných fotek bylo bleskurychlé. Určitě Honzu pro rodinné focení doporučuji.

Ukázka

Rodinné focení v Praze s dětmi a psy.
DANA JACKOVÁ
Rodinné focení & Portrétní focení

S Honzou jsme se seznámili přes moji neteř s tím, že nám nafotí křtiny našich dvou dětí v komunitním centru. Vše jsme domluvili narychlo těsně před slavností a bylo zřejmé, že focení bude složité, když jde o křest při mši a když je kostel plný lidí mimo rodinu. Celé focení proběhlo aniž bychom si něčeho všimli, mohli jsme se plně soustředit na slavnost. Jan ke své práci přistoupil velmi profesionálně, citlivě a výsledkem jsou nádherné fotky dokumentující všechny důležité prvky aktu, ale i milé momentky.

Jana jsme proto oslovili znovu, když se naší fence narodila štěňata. Nafotit neposedná psiska spolu s dětmi považuji za nadlidský úkol. Jan s naší rodinou strávil příjemnou část odpoledne, šli jsme na procházku a pobyli na zahradě. Fotky dokumentují psí kusy, hry i rivalitu dětí a psů a naši vzájemnou lásku. Fotky jsou překrásné a samy mluví za vše.

Jan je velmi milý, vstřícný a spolehlivý mladý muž, jeho práce si moc vážíme a můžeme ho jen doporučit.

Ukázka